АКТУАЛЬНО

Митрополит Володимир (Війтишин): "Церква завжди була зі своїм народом і нашим обов’язком є молитися за Надію Савченко"

Субота, 28 лютого 2015, 14:34
1 березня 2015 року громадські, правозахисні організації, політичні партії, релігійні організації та прості небайдужі люди в Україні та в усьому світі організовують спільну молитву та акцію підтримки невинно ув’язнених громадян України, які сьогодні перебувають у руках терористів, у слідчих ізоляторах та тюрмах, серед яких є українська льотчиця Надія Савченко, - повідомляє Івано-Франківська обласна рада.

"Церква завжди була зі своїм народом, даючи духовну підтримку, і нашим обов’язком є молитися за Надію Савченко", - наголосив Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир (Війтишин), звернувшись до духовенства, щоб у неділю, 1 березня, під час Літургії на сугубій єктенії взяти окреме прошення за Батьківщину Україну та за несправедливо ув’язнених українців, які боролися і надалі борються за свою державу, серед яких є українська льотчиця Надія Савченко.

У зверненні п. Олександра Левицького, першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради, ідеться: "Просимо Вас, усіх вірних Вашої Церкви підтримати молитовно борця за Незалежність України, патріота своєї держави, громадського діяча, народного депутата України, представника Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Ради Європи Надію Савченко та інших наших співгромадян. Надія Савченко голодує вже більше 75 днів, стан її здоров’я постійно погіршується, але попри все дух її бадьорий.

Просимо всіх небайдужих українців підтримати незламного патріота своєї країни Надію Савченко та 1 березня 2015 року під час проведення Богослужінь у храмах області в молитвах просити Всемилостивого Бога, щоб скріпив її духовні та фізичні сили і дарував звільнення із незаконного ув’язнення, врятував від передчасної смерті".

ієрей Юрій Трухан, прес-секретар
Івано-Франківської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Вкрадена українська святиня й досі у Москві. Богородиця Володимирська чи Вишгородська?21 травня

Найбільша реліквія російської церкви – Володимирська ікона – насправді іменується Вишгородською Богородицею Ніжності. До 1155 року ікона...

МЕДІА
Prev Next