АКТУАЛЬНО

Митрополит Володимир Війтишин візьме участь у передачі ще одного надсучасного апарату ШВЛ до Івано-Франківської центральної лікарні

Середа, 16 грудня 2020, 10:43
Завдяки співпраці Мальтійської служби допомоги України та Посольства Республіки Польща в Україні Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня отримає ще один найбільш сучасний апарат ШВЛ sv300 mindray ventilator вартістю півмільйона гривень.

Як ми повідомляли раніше, такий апарат ШВЛ нещодавно вже був переданий до Центральної міської клінічної лікарні.

Fundacja Pomoc Maltańska – Maltańska Służba Medyczna разом з Polska Pomoc та Мальтійською службою допомоги (МСД)  м.Івано-Франківська протягом серпня-грудня 2020р. реалізують проєкт «Підтримка anty COVID19 заходів у чотирьох областях України».

Метою проєкту є зменшення наслідків пандемії коронавірусу і зміцнення потенціалу реагування суспільства на кризові ситуації в чотирьох областях Західної України (Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Чернівці), найбільше охоплених пандемією. У цих областях проєкт охопив чотири групи осіб, які з огляду на специфіку своєї роботи перебувають в зоні ризику захворіти, а водночас не мають належного забезпечення захисту. Робота цих осіб необхідна для функціонування місцевої спільноти: патрульна поліція, працівники комунального громадського транспорту, працівники соціальної сфери та вчителі.

Фундаментальною частиною проєкту є підготовка в областях превентивних дій, основної діагностики і процедур, пов'язаних з COVID19. Це реалізовувалося шляхом проведення навчання з надання першої допомоги у станах загрози життю і здоров’ю в умовах пандемії COVID19 та постачання засобів особистого захисту і основного діагностичного устаткування (одноразові рукавиці, маски, антисептик, безконтактні термометри, пульсоксиметри, аптечки).

Навчання в рамках цього проєкту протягом вересня–грудня пройшло більше тисячі шістсот осіб. Вартість усього обладнання та засобів індивідуального захисту, які були передані цільовим групам проєкту, становить понад два мільйони гривень.

У рамках проєкту «Підтримка лікарні в Івано-Франківську в протидії COVID-19» за фінансування програми розвитку МЗС Польщі «Польська допомога» Мальтійська служба допомоги України передасть ШВЛ sv300 mindray ventilator. Це сучасний апарат, який легко налаштовується, експлуатується та універсальний у використанні.

Передача матеріалів відбудеться у четвер, 17 грудня, об 11.00 перед приймальним відділенням.  На заході будуть: керівництво ЦМКЛ, генеральний консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч, представники міської влади, митрополит Володимир Війтишин та представники МСД.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://ugcc.if.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Хрещення – початок християнського життя, нове народження з води і Духа10 квітня

У 47-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно про важливе» Глави УГКЦ продовжив роздуми про сутністю Таїнств Христової...

МЕДІА
Prev Next