АКТУАЛЬНО

Митрополит Володимир вручив дипломи про завершення вишколу ШХА

Понеділок, 23 квітня 2018, 12:47
22 квітня, у неділю мироносиць, Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин) очолив Божественну Літургію на завершальній зустрічі Школи християнського аніматора.

До Євхаристійної молитви долучилися священнослужителі та всі спікери, котрі спричинилися до доброї формації учасників ШХА.

"Жінки-мироносиці стали праобразом тих жінок, котрі прислуговують близько Христового дому. Коли ми розважаємо над ними, розуміємо, що вони є близькі Христу, тому хочеться побажати вам бути так само близько Господа, тими, хто прислуговує Йому як у храмі, так і в повсякденному житті". З такими словами побажання звернувся Митрополит до слухачів школи, а по завершенні Літургії вручив організаторам ШХА подячні грамоти, а учасникам дипломи про завершення вишколу.

Для підсумку зустрічі присутні мали змогу почути тренінг від пані Ірини Вишинської - психолога, консультанта з психотерапії про "Особливості поведінки дітей підліткового віку". Та дізнатися, про досвід організації таборів Калуської МО СУМ в Україні.

Закінчився день спільною подячною молитвою за курс Школи християнського аніматора, що розпочався у жовтні 2017 року.

Прес-служба Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

“Жива парафія буває тоді, коли присутній живий контакт з людьми”, — о. Степан Угрин 14 грудня

Секуляризація, просвітництво та вихід із зони власного комфорту — ці слова отець Степан Угрин, священик Української Греко-Католицької...

МЕДІА
Prev Next