АКТУАЛЬНО

Молитовні чування в Римі за мир і спокій в Україні

Четвер, 23 січня 2014, 12:15
Як повідомив о. Марко Ярослав Семеген, пасторальний координатор для українців в Італії, Українська Греко-Католицька Церква у Вічному місті приєдналася до особливої молитви за мир та спокій і за мирне врегулювання ситуації в Україні.

Від 22 січня в українській парафії Святих Сергія і Вакха щовечора від 20:00 до 22:00 проводитимуться спільні молитовні чування. Одночасно молитовні чування проходитимуть також і в римському співкатедральному соборі Святої Софії.

«Заохочуємо і просимо всіх щоденно молитися за мир в Україні! – читаємо у зверненні до українців Рима. – Брате і сестро, стань і ти миротворцем свого українського народу: «Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться».

До безперервної молитви за Україну із закликом, по можливості, організувати молитовні групи у своїх храмах та спільну молитву вірних у визначені години безпосередньо зі своїх домівок та з місця роботи звернувся до всіх українців, незалежно від світогляду та віросповідання, владика Діонісій (Ляхович), Апостольський візитатор для українських греко-католиків в Італії та Іспанії, разом із пасторальними координаторами в цих країнах.

Радіо Ватикан

ПУБЛІКАЦІЇ

«Наш народ не склав тест на людяність. Це найбільший біль», — священник, який перехворів коронавірусом27 травня

Кількість інфікованих коронавірусом в Україні перетнула позначку у 20 тисяч — населення невеликого міста, на кшталт Генічеська чи...

МЕДІА
Prev Next