АКТУАЛЬНО

«Молитовна естафета» у Черкасах

Вівторок, 14 липня 2009, 00:22
З 26 червня по 5 липня в рамках акції «Молитовна естафета» копія ікони Вишгородської Богородиці перебувала на Черкащині, у Черкасах на парафії св. Володимира та в с. Мехедівка на парафії Успення Пресвятої Богородиці.
З 26 червня по 5 липня в рамках акції «Молитовна естафета» копія ікони Вишгородської Богородиці перебувала на Черкащині, у Черкасах на парафії св. Володимира та в с. Мехедівка на парафії Успення Пресвятої Богородиці. Парафіяни з молитовним трепетом зустрічали ікону, розповідає диякон Юліян Шеремета. Впродовж тижня біля ікони служили богослужіння в різних наміреннях. Спостерігалася велика молитовна активність парафіян та гостей, котрі приносили свої молитви подяки та прохання Пресвятій Богородиці. У період перебування ікони в Черкасах, на парафію приїхали з духовною допомогою о. Віталій Воєца та бр. Андрій Хім’як. Леценціат літургічного богослов’я бр. Андрій провів науку на тему: «Божественна Літургія у житті Церкви», а після науки відповідав на запитання, що цікавили вірних. У неділю, 28 червня, Божественну Літургію відслужили канцлер Самбірсько-Дрогобицької єпархії о. Тарас Гарасимчук, о. Любомир Даців, який душпастирює в Греції, о. Роман Мірчук із м. Випані (США), о. Віталій Воєца, о. Петро Кічула, адміністратор парафії, та д. Юліан Шеремета. Звертаючись з проповіддю до людей, о. Тарас Гарасимчук розкрив тему єдності Церкви, наголосивши, що Церква як містичне Тіло Христа є єдиною, а кожна парафія є частиною Вселенської Церкви. У середу, 1 липня, д. Юліан Шеремета проводив для парафіян науку про іконопис та історію Вишгородської ікони Богородиці. А в останній день перебування ікони цілу парафію було віддано під Покров Пресвятої Богородиці. Як зауважують отці, впродовж цієї молитовної акції багато людей вперше прийшли до храму та на загал спостерігалась велика молитовна активність парафіян та гостей.

Прес-служба Київської архиєпархії

http://www.kyiv.ugcc.org.ua/ua/press_releases.html?press_release_id=114
ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Дмитро Григорак про початок Синоду: «Це родинна зустріч братів-єпископів»06 липня

Це доволі радісна зустріч. Владики приїжджають, кожен бачить один одного ніби вперше і відразу запитує: як ти? Як у тебе справи? Як там в...

МЕДІА
Prev Next