АКТУАЛЬНО

Молодіжна комісія УГКЦ проведе навчання на тему розвитку парафіяльної молодіжної спільноти

Понеділок, 16 грудня 2013, 08:22
Навчання на тему «Успішна молодіжна спільнота у парафії – це реально» проведе для священиків Коломийсько-Чернівецької єпархії Комісія у справах молоді УГКЦ.

Відбудеться навчання 17 грудня 2013 року в Коломиї. Досвідом, як розвивати молодіжну спільноту у парафії, ділитиметься о. Софрон Зелінський, ВС, голова Івано-Франківської спільноти «Молодь Воплоченого Слова».

Про стан і перспективи розвитку молодіжного душпастирства розповість о. Ростислав Пендюк, голова Комісії у справах молоді УГКЦ. «Сьогодні вельми важливо, щоб молодь віднайшла себе в Церкві, щоб у ній віднаходила радість та підтримку, – зазначає о. Р. Пендюк. – Багато молодих людей потребує, щоб священик був поруч, був другом. Тому так актуально розвивати Єдиний молодіжний простір УГКЦ, зокрема молодіжне життя в парафіях».

Навчання відбудеться у співпраці з Комісією у справах молоді Коломийсько-Чернівецької єпархії та Інститутом підвищення богословської освіти священнослужителів  Коломийсько-Чернівецької єпархії імені єпископа Павла Василика.

Марія Кохановська, Комісія у справах молоді УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Закриваючи свого носа і рота медичною маскою, не заблокуймо свого серця муром байдужості та злості!» — владика Богдан Дзюрах29 березня

Сьогодні багато дискусій ведеться про те, чи і як проводити масові богослужіння, як уділяти Святе Причастя. Проте, на мою думку,...

МЕДІА
Prev Next