АКТУАЛЬНО

Молодіжний ековертеп Стрийської єпархії УГКЦ був відзначений грамотою

Понеділок, 26 січня 2015, 11:41
25 січня 2015 року в с. Дуліби Стрийського р-ну Львівської області відбувався V Різдвяний парафіяльний фестиваль родинної коляди та вертепів під назвою «Іде звізда чудна».

У цьому фестивалі взяв участь і екологічний вертеп парафії Преподобної Параскеви, с. Кавське, який, з ініціативи о. Олега Кобеля, референта Бюро УГКЦ з питань екології у Стрийській єпархії УГКЦ, був організований з дітей та молоді катехитичної школи ім. о. Єремії Ломницького.

Серед численних учасників фестивалю екологічний вертеп «Радій створіння – Спас народився» дав прекрасний виступ. За основу для постановки цього вертепу був взятий сценарій екоспрямування, який був підготовлений і виданий Бюро УГКЦ з питань екології.

Для учасників вертепу це була не лише чудова нагода представити численній публіці різдвяного фестивалю свою працю кількох тижнів репетицій, але найголовніше – донести радісну новину про новонародженого Спасителя, який прийшов відкупити все своє створіння, парафіянам с. Дуліби.

На завершення кількагодинного фестивалю еко-вертеп отримав грамоту і грошову премію за участь в цьому чудовому дійстві на прославу новонародженого Христа з рук організатора фестивалю о. Ігоря Задерецького, адміністратора парафії Святого Юрія с. Дуліби Стрийської єпархії УГКЦ.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Борис Ґудзяк: Пророче служіння наших шкіл24 вересня

У зв’язку із тотальним закриттям католицьких шкіл у Сполучених Штатах Америки архиєпископ і митрополит Філадельфійський владика Борис...

МЕДІА
Prev Next