АКТУАЛЬНО

Молодь із усієї Європи молилася перед Зарваницькою іконою на зустрічі Тезе у Львові

Понеділок, 30 квітня 2018, 11:03
Кілька тисяч молодих паломників, що зібралися на регіональну зустріч Тезе у Львові, молилися перед чудотворною іконою Зарваницької Матері Божої, яку нещодавно коронував Святіший Папа Франциск. Єпископ-помічник Львівський Володимир (Груца) у завершальній молитві поручив усю молодь, яка прибула до Львова, під опіку Зарваницької Матері Божої.

Така регіональна зустріч Тезе є доброю нагодою для України, а зокрема для Української Греко-Католицької Церкви, поділитися з молоддю Європи нашою культурою та духовністю. Унікальним осередком духовності УГКЦ є Марійський духовний центр «Зарваниця», котрий входить до двадцяти найбільших Марійських центрів Європи.

Зважаючи на те, що не всі учасники Тезе матимуть нагоду цього року відвідати Зарваницю, на прохання організаторів цієї зустрічі у співпраці з Комісією у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії,  Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь (Семенюк) благословив перевезти ікону до Львова, надавши можливість молоді з усієї Європи провести свою екуменічну молитву в присутності святині із Зарваниці.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.zarvanytsya.org


ТЕГИ: Львів, Тезе
ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у неділю перед Воздвиженням22 вересня

Бо так Бог полюбив світ, що віддав Сина свого єдинородного, щоб кожен, хто вірує, не загинув, а мав життя вічне.

МЕДІА
Prev Next