АКТУАЛЬНО

Молодь Львівщини допомагала спільноті для безхатченків «Наша Хата»

Понеділок, 06 листопада 2017, 17:50
Цих вихідних у «Нашій Хаті», що в с. Рихтичі, різновікова молодь відновлювала закинуту будівлю, яка слугуватиме новим домом для безпритульних.

Учасники волонтерського табору «Help&Study», окрім фізичної роботи, мали зустрічі із відомими волонтерами Львівської області, зокрема із Софією Фединою - українською співачкою і телеведучою, активниою громадською діячкою. Софія поділилася власним унікальним досвідом волонтерства та допомоги українським військовим, а також надихнула учасників душевними піснями та мотиваційною промовою. Молоді люди також спілкувалися з волонтером Корпусу Миру, мали цікаві тренінги, слухали свідчення хлопців, які проходять реабілітацію у ЗРЦ "Назарет".

"Одного разу в наші двері постукав отець Iгор Козанкевич і розповів про різні проекти, якими займається «Карітас». Наша команда вирішила допомогти прибрати цей колишній склад для майбутнього приміщення для безхатченків. Для волонтерів є головною мотивація і розуміння того, що їхня праця потрібна", – Софія Курман, працівник відділу молодіжної політики ЛОДА.

Аня,  18 років: «Я у Фейсбуці побачила оголошення про таку подію і волонтерський табір, мені здалося, що це цікава ідея -  допомогти і водночас навчитись чогось нового, знайти однодумців».

Уляна Яжик, прес-служба БФ «Карітас СДЄ»

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона07 серпня

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

МЕДІА
Prev Next