АКТУАЛЬНО

Молодь Львівщини та Баварії ділилася волонтерським досвідом

Понеділок, 10 вересня 2018, 12:29
9 вересня 2018 р. львівська молодь спілкувалася із німецькими студентами про волонтерство. Для учасників Центру студентського капеланства тема волонтерства дуже близька, оскільки вони активно опікуються дітьми з інтернатів та організовують дитячі християнські табори на східних теренах України.

До Центру cтудентського капеланства завітав студентський осередок Університету імені Фрідріха Олександра Ерлангена-Нюрнберга, Баварія. Іноземні студенти також залучені до благодійності.

Під час зустрічі отець Юрій Остапюк представив діяльність Студентського капеланства у Львові та Україні загалом, зокрема Студентський театр «САД» та волонтерський простір DoBro. Потім з допомогою перекладача на англійську Марічки Миханів розпочався активний діалог студентів двох країн. Зокрема, власним життєвим досвідом ділилися самі волонтери, які часто бувають у різних куточках України і Сходу. Розмова супроводжувалася гостиною і теплими емоціями.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://velychlviv.com

ПУБЛІКАЦІЇ

Володимир Шеремета: «Забруднюючи довкілля, ми чинимо екологічний гріх, який є найбільшим соціальним гріхом»06 листопада

Доктор Володимир Шеремета, очільник Бюро УГКЦ з питань екології, відповів на запитання Департаменту інформації УГКЦ. З паном доктором ми...

МЕДІА
Prev Next