АКТУАЛЬНО

Молодь Львова запрошують на передріздвяні реколекції

Четвер, 26 листопада 2020, 15:19
Про це повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці ЛМГО «Українська молодь – Христові».

Реколекції «Любити Бога понад усе» триватимуть з 4 по 6 грудня 2020 р. в семінарії отців василіан у Брюховичах. Духовні науки проводитиме отець Йосиф Будай, ЧСВВ.

«Через кілька днів у нашій Церкві розпочнеться особливий час Різдвяного посту, метою якого є підготувати наші серця до зустрічі з новонародженим Христом. Рівно ж всі ми перебуваємо у складний час випробувань коронавірусною пандемією. Часто запитуємо себе: чому Бог допускає нам такі випробування?

Шукати відповіді на це фундаментальне запитання, роздумувати над любов’ю Бога, а також відновити духовні сили, очистити своє серце і підготувати там затишні ясла для новонародженого Христа запрошуємо усіх під час передріздвяних реколекцій з організацією «УМХ», - йдеться у повідомленні на фейсбук-сторінці УМХ.

Організатори зустрічі запевняють, що захід відбудеться зі суворим дотриманням усіх карантинних норм. У зв’язку з карантином кількість учасників обмежено. Окрім членів УМХ участь у реколекціях можуть брати і симпатики організації.

Детальна інформація та реєстрація: 0685899123 — Світлана.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://velychlviv.com


ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав: «Вторгнення в Україну може спричинити світову катастрофу»22 квітня

Зважаючи на посилену напругу, на наступний день після заклику Папи Франциска до миру на Cході України Блаженніший Святослав, Глава і Отець...

МЕДІА
Prev Next