АКТУАЛЬНО

Молодь Скали-Подільської обрала активні імпрези взамін небезпекам соцмереж

Середа, 30 серпня 2017, 18:22
26 серпня з нагоди храмового празника Успення Пресвятої Богородиці при парафії УГКЦ Скали-Подільської був організований одноденний християнський екологічний табір у Дністровському каньйоні.

Майже півсотні осіб (дітей, молоді, батьків) скористалися нагодою відвідати мальовниче узбережжя р. Дністер зі сторони Мельниці-Подільської. Програма дня передбачала прибирання місць перебування як виховання культури «не смітити»; співу християнських пісень під гітару; уділення Таїнств Сповіді і Євхаристії, моління Божественної Літургії на обриві, з якого видніється прекрасна картина широкої річки та лісів; веселого дозвілля з різноманіттям ігор, бансів, вікторин на релігійну тематику; смачних перекусів; сходження до Дністра, сплаву на паромі у сторону Чернівецької області й назад.

Захід був проведений в межах стратегічного проекту розвитку живої парафії протягом року на тему «Активні імпрези взамін небезпекам соцмереж Інтернету», щоб заохотити дітей і молодь цінувати Богом створений світ більше, ніж творіння рук людських у вигляді соціальних мереж та ігор.

«Я зіткнувся з чималим критичним спротивом перед проведенням заходу з боку певних осіб, які намагалися відмовити мене брати таку відповідальність. Я зрозумів, чому не часто можу почути інформацію про людей-організаторів праці з молоддю, адже кожна така робота вимагає серйозного організаційного підходу і навіть часто ігнорування чинників страху. Але якщо керуватись страхом, то можна і все життя прогайнувати і так нічого не зробити. Господь просить нас діяти на Його прославу без сумніву, адже Царство небесне здобувається силою, про що говорить євангелист Матей в 11 главі 12 вірші, а хто сумнівається, той стає подібний апостолові Петру, який йшов по воді до Спасителя, але побачивши хвилі, завагався і в результаті почав тонути», − говорить о. Василь Германюк, організатор християнського екотабору.

До Скалецьких таборян долучилась активна молодь із Мельниці разом зі своїм духівником, молодим священиком о. Андрієм Бойком, які разом духовно й весело провели день на прославу небесного Творця.

skalaugcc.at.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Українці Італії помоляться за жертв Голодомору в головному соборі Неаполя та зможуть приступити до мощів св. Януарія 14 листопада

Наближаються холодні листопадові дні, в які ми, українці, спогадуємо і вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Цими...

МЕДІА
Prev Next