Стемфордській єпархії відбувся спеціальний молодіжний з’їзд, присвячений справі євангелізації у сучасному світі. Його гасло: "Зі Сходу на Захід: Досконала Жертва". Про це для Департаменту інформації повідомив о. Богдан Данило, ректор Колегії Святого Василія Великого у Стемфорді." />
АКТУАЛЬНО

Молодь Стемфордської єпархії євангелізуватиме своїх ровесників

П'ятниця, 20 березня 2009, 16:15
У відповідь на заклик Блаженнішого Любомира та Синоду Єпископів УГКЦ, 14-15 березня 2009 року у Стемфордській єпархії відбувся спеціальний молодіжний з’їзд, присвячений справі євангелізації у сучасному світі. Його гасло: "Зі Сходу на Захід: Досконала Жертва". Про це для Департаменту інформації повідомив о. Богдан Данило, ректор Колегії Святого Василія Великого у Стемфорді.
У відповідь на заклик Блаженнішого Любомира та Синоду Єпископів УГКЦ, 14-15 березня 2009 року у Стемфордській єпархії відбувся спеціальний молодіжний з’їзд, присвячений справі євангелізації у сучасному світі. Його гасло: "Зі Сходу на Захід: Досконала Жертва". Про це для Департаменту інформації повідомив о. Богдан Данило, ректор Колегії Святого Василія Великого у Стемфорді. На цьому зібранні молоді було наголошено на обов’язок кожного пам’ятати про те, що Євангеліє завжди живе для кожного покоління! Молодь повинна слухати голосу Божого, який кличе їх відкривати свої серця для Доброї Новини, проголошеної нашим Господом Ісусом Христом. На з’їзді молодь та дорослі вірні Стемфордської єпархії, у відповідь на пасторальні потреби жити місією Церкви, євангелізувати спільноту та заохочувати її до участі наголосили на потребі зосередитися довкола Євхаристії, формуватися, як менші спільноти, базовані на вірі, члени яких знають себе взаємно, відзначати нашу багату українську та візантійську спадщину тощо. Учасники з’їзду на Великий піст 2009 року у справі євангелізації визначили такі завдання:
  • допомогти потребуючим;
  • робити самопожертви у щоденному житті;
  • більше молитися за тих, які відійшли від Церкви;
  • привести свого друга до Церкви;
  • висловити вдячність засновникам нашої спільноти за їхній приклад християнського життя для нас;
  • бути волонтером;
  • таємно виконати особливий добрий вчинок, відомий лише Богові!
"Ми можемо осягнути це все через більшу заангажованість та співпрацю із молоддю при вже існуючих парафіяльних спільнотах, молодіжних організаціях, зібраннях, українських національних організаціях: ПЛАСТ, СУМ, танцювальних групах, українських клубах тощо", – зазначають учасники з’їзду у своїх резолюціях.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Вознесіння Господнього11 червня

У це свято розпочинається десять днів очікування приходу Святого Духа, силою якого здійснюватиметься проповідь, місія, спасенна дія Бога...

МЕДІА
Prev Next