АКТУАЛЬНО

Молодь з особливими потребами Карітасу Львова посортувала близько трьох тонн кришечок на протези для учасників АТО

П'ятниця, 18 грудня 2015, 11:31
Вже понад чотири місяці користувачі проекту «Центр дозвілля і соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» збирають і сортують за кольорами кришечки з-під харчової тари, що йдуть на вторинну переробку. За цей час було зібрано близько трьох тонн кришечок. За кожен кілограм кришечок завод-переробник вторсировини перераховує 10 гривень на протези бійцям, учасникам антитерористичної операції на Сході України.

У приміщення, що розташоване за адресою пл. св. Юра 5/30, привозять кришечки з усіх кінців Львова, а навіть і з області, з навколишніх сіл. Найбільш активно до збору долучаються відділення «Укрпошти», що передали близько 400 кг, також школи, дитячі садочки, магазини, кафе, бібліотеки. Збирають також і мешканці. Приватний підприємець Ігор Нисевич привозить кришечки вже третій раз, всього передав 20 кг. Він зазначив, що у дворах по вул.. Науковій, Стрийській стоять пластмасові шестилітрові бутлі, куди місцеві жителі і вкидають кришечки, що приносить потрійну вигоду: корисна справа для довкілля, молодь з особливими потребами має заняття та ще й бійці матимуть протези.

Людмила Масяк, мати одного з користувачів проекту «Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» та ініціатор збору кришечок, наголосила, що до акції долучається щоразу більше людей. Вже визначений перший учасник АТО, для якого виготовлятимуть протез, який коштує 6 тисяч євро. Пані Людмила зауважила, що у світі пластмасові кришечки збирають на інвалідні візки. Слід бути уважним, адже переробляються кришечки лише з харчової тари, з-під миючих засобів не підходять.

За словами Наталі Загайко, керівника проекту, всі їхні досягнення завдяки злагодженій роботі команди, співпраці з батьками. «Якби не було команди, нічого не було б», - підкреслила вона.

Збір кришечок продовжується. Долучайтесь!

Прес-служба Карітас-Львів

ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next