АКТУАЛЬНО

Монахи й волонтери з м. Ковеля провели «Козацький гарт'2019» для вихованців колонії

Четвер, 18 липня 2019, 15:08
16 липня 2019 року на майданчику Державної установи «Ковельська виховна колонія» для неповнолітніх відбулося свято лицарства, свято духу в національно-патріотичних традиціях – «Козацький гарт».

У підготовці цієї традиційної події взяли участь монахи Чину Найсвятішого Ізбавителя, настоятелі ковельського храму Блаженного Миколая Чарнецького, що регулярно опікуються юнаками колонії, а також волонтерів з громадських організацій у м. Ковелі.

Захід відбувся за участю ієромонаха Михайла Гасяка та брата Тараса Полулященка, ЧНІ, Ковельського монастиря блаженного Миколая Чарнецького УГКЦ, голови Молодіжного фонду «Наше майбутнє» Сергія Дружиновича й голови Волинської федерації Українського рукопашу Гопак Дмитра Ткачука 16 липня 2019 року відбувся спортивний захід «Козацький гарт».

З вітальним словом до вихованців звернувся заступник начальника установи, підполковник внутрішньої служби, начальник відділу соціально-виховної роботи Юрій Філаретов

У ході насичених змагань юнаки мали змогу спробувати свої сили в цікавих естафетах, тренувати витримку в спарингах, вдосконалювати вміння застосовувати різноманітний спортивний інвентар (м’ячі, палиці, тощо). Такі необхідні навички роботи в команді вихованці повною мірою продемонстрували в перетягуванні канату.

Традиційно по завершенні змагань організатори вручили командам-переможцям грамоти та подарунки - спортивний інвентар (футбольні, волейбольні і баскетбольні мʼячі, набори для бадмінтону, а також настільного тенісу), придбаний коштом щорічної доброчинної збірки.

Окрім самих козаків, у суддівстві брали участь і працівники виховної колонії. Цьогорічний «Козацький гарт» став справжнім спортивним святом, подарувавши масу позитивних вражень та енергії.

З ініціативи Пенітенціарного душпастирства УГКЦ традиція проведення «Козацького гарту» зародилася в Прилуцькій виховній колонії влітку 2008 року й відтоді поширилася на підліткові виховні установи у містах Самборі, Бережанах і Кременчуку. У Ковельській виховній колонії таке свято було організовано втретє. Головний задум організаторів змагань - перемога над кримінальними звичаями та плекання духовних і моральних традицій українського козацтва. 

Дякуємо жертводавцям і волонтерам, а також керівництву Ковельської ВК, які радо відгукнулися на ідею провести спортивне свято для  дітей. Хлопці отримали багато позитивних емоцій від весело проведеного часу.

Світлини пресслужби Ковельської виховної колонії

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у свято Різдва Пресвятої Богородиці22 вересня

Священниче служіння має глибокий богородичний зміст. Це пов’язане з тим, що завданням священника є народжувати Бога в душах людей. Тому ми...

МЕДІА
Prev Next