АКТУАЛЬНО

Монахиня з Рима проведе серію семінарів, присвячених катехитичному служінню особам з особливими потребами в Україні

Вівторок, 18 жовтня 2016, 11:37
7-12 листопада в УГКЦ відбудеться серія семінарів, присвячених катехитичному служінню особам з особливими потребами. Організаторами заходу виступили Патріарша катехитична комісія УГКЦ та Катехитично-педагогічний інститут УКУ. Проведе семінари с. Вероніка Донателло з Рима.

Варто зазначити, монахиня сама народилася в сім’ї глухих і тепер очолює Відділ катехизації неповносправних осіб Національного катехитичного бюро Італійської Єпископської Конференції. 

Протягом днів перебування в Україні черниця зустрінеться із студентами в Києві, з представниками єпархій та соціальних центрів, студентами УКУ у Львові, з батьками дітей-аутистів. Серія семінарів базуватиметься на основі  вчення Церкви про роботу з людьми з особливими потребами.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Якщо людина вирішує усунути Бога, Він з повагою ставиться до її вибору, але тоді вона залишається сама»: думки Глава УГКЦ про секуляризацію18 березня

Як раніше повідомлялося, нещодавно відбулася презентація книжки «Діялог лікує рани» Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. Книжка...

МЕДІА
Prev Next