АКТУАЛЬНО

На Інтерактивній карті УГКЦ уже 1845 позначок

Четвер, 04 травня 2017, 10:54
Ще дві громади Української Греко-Католицької Церкви в Західній Європі з’явилися на карті. Це парафії у місті Ґронінґен при римо-католицькому Катедральному соборі Святого Йосифа та у місті Утрехт при церкві Святого Йосифа.

Обидві громади належать до Єпархії святого Володимира Великого у Парижі для українців греко-католиків у Франції, Швейцарії та країнах Бенілюксу з осідком у Парижі. Раніше на Інтерактивну карту були нанесені усі парафії у 3 інших країнах єпархії: Франції, Швейцарії та Бельгії, позаяк вони були сформовані раніше і служили Богослужіння у конкретних храмах. В той час як українські греко-католики в Нідерландах ще продовжують формувати свої громади. Адже до 2014 року в цій країні вірні УГКЦ не мали свого священика. Після Революції гідності активізувалося душпастирство на цих теренах. Зокрема, утворилися осередки УГКЦ в Гаазі, Амстердамі та Роттердамі.

Окрім того, нещодавно на карту нанесено окремі храми та парафії Львівської архиєпархії, Одеського екзархату, Коломийсько-Чернівецької та Сокальсько-Жовківської єпархій. На карті появилися, серед інших, громади в містах Хотин, Чорноморськ, Берислав.

Адміністрація карти продовжує пошук та збирання інформації про українські греко-католицькі локації. Ви можете допомогти нам, написавши на електронну адресу mapugcc@gmail.com або сторінку фейсбук: https://www.facebook.com/mapugcc/, де ви також можете стежити за оновленнями та щодня дізнаватися про нові храми нашої Церкви.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Заклик єпископів УГКЦ до посиленої молитви та посту в час особливих випробувань для нашої державності01 грудня

Напередодні Різдвяного посту на нашу Вітчизну впало ще одне важке випробування – відкритий прояв агресії з боку Російської Федерації, яка...

МЕДІА
Prev Next