АКТУАЛЬНО

На Інтерактивну карту УГКЦ нанесено 33 позначки єпархії УГКЦ в Аргентині

Середа, 08 липня 2020, 16:14
Упродовж червня 2020 року на Інтерактивній карті УГКЦ з’явилися нові позначки українських греко-католицьких монастирів, навчальних закладів, каплиць і парафій в Аргентині. Загалом 33 нових об'єкти. Таким чином, на Інтерактивну карту УГКЦ нанесено вже 3093 позначки.

Було додано нові позначки 13 монастирів, 5 каплиць, 10 церков та 2 навчальних закладів єпархії УГКЦ в Аргентині, а також доповнено інформацію чотирьох парафій цієї єпархії, які вже були позначені раніше. Також було додано одну нову позначку в Україні та оновлено описи чотирьох об'єктів в Україні та Франції.

Інтерактивна карта УГКЦ — це проєкт Департаменту інформації УГКЦ, метою якого є позначити на онлайн-карті найважливіші об'єкти Української Греко-Католицької Церкви, а саме: катедральні собори, парафії, окремі церкви, каплиці монастирі та монаші згромадження, навчальні заклади, музеї, душпастирства та чинні громади. Значною мірою інформацію про позначки на Інтерактивній карті адміністрація сайту отримує з допомогою вірних та духовенства УГКЦ з усього світу.

Ви також можете допомогти адміністраторам сайту нанести на карту інформацію про вашу парафію чи громаду УГКЦ. Як це зробити? Просимо вас надсилати відповідні дані. На інтерактивну карту наносяться місця, де регулярно відбуваються Літургії Української Греко-Католицької Церкви. Повна інформація про осередок УГКЦ повинна містити такі елементи:

1. Назва парафії або храму (каплиці, монастиря, навчального закладу) + населений пункт, область (або країна)
2. Координати
3.Підпорядкування (деканат або протопресвітерство; єпархія або екзархат)
4. Фотографія
5. Адреса
6. Контактний телефон
7. Контактна електронна адреса
8. Вебсайт (також сторінки у соцмережах)
9. Розклад богослужінь
10. Час сповіді
11. Час, коли храм відчинений
12. Коротка історія парафії і храму
13. Сучасне життя парафії (спільноти, події, заходи)
14. Чи є в храмі мощі святих, чудотворне джерело (каплиці), чудотворна ікона

Якщо Ви не знаходите своєї, або відомої Вам парафії на карті УГКЦ, або чогось із перелічених пунктів щодо Вашої церкви чи каплиці, Ви можете надсилати нам інформацію про неї.

Куди надсилати?

1. На електронну пошту Карти mapugcc@gmail.com
2. Приватним повідомленням на сторінку Карти https://www.facebook.com/mapugcc/

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у Світлий понеділок – день престольного празника Патріаршого собору05 травня

Хочемо сьогодні в молитві з вдячністю згадати всіх тих, які долучалися, долучаються і ще долучаться до завершення будівництва нашого...

МЕДІА
Prev Next