АКТУАЛЬНО

На Інтерактивну карту УГКЦ нанесено Торонтську єпархію

Понеділок, 26 грудня 2016, 11:10
За останній тиждень було завершено нанесення українських греко-католицьких локацій на Інтерактивну карту УГКЦ у канадських провінціях Онтаріо та Квебек. Зокрема це 68 парафій, 1 семінарія та 1 богословський інститут. Торонтська єпархія заснована 1956 року і включає одні з найстаріших безперервно існуючих громад нашої церкви, започатковані ще в 1909-1911 роках.
Раніше вже було додано усі парафії у Перемишльсько-Варшавській, Вроцлавсько-Гданській, Тернопільсько-Зборівській, Стемфордській єпархіях, а також Луцькому, Кримському, Харківському екзархатах, Апостольському екзархаті в Німеччині та Скандинавії та Єпархію святого Володимира Великого у Парижі для українців греко–католиків у Франції, Швейцарії та країнах Бенілюксу.
 

Інтерактивна карта значно мірою наповнюється завдяки інформації, яку надають вірні УГКЦ. На карту наносяться місця, де регулярно відбуваються літургії Української греко-католицької церкви. Це церкви, каплиці, монастирі, душпастирства, а також навчальні заклади.

Повна інформація про локацію включає:

1. назву парафії або храму (каплиці, монастиря, навчального закладу) + населений пункт, область (або країна) розташування
2. координати
3. підпорядкування (єпархія або екзархат)
4. фотографія
5. адреса
6. контактний телефон
7. контактна електронна адреса
8. веб-сайт (також сторінки у соцмережах)
9. розклад богослужінь
10. час сповіді
11. час, коли храм відчинений
12. коротка історія парафії і храму
13. сучасне життя парафії (спільноти, події, заходи)
14. чи є в храмі мощі святих, двері милосердя, чудотворне джерело (каплиці).

Якщо Ви не знаходите своєї, або відомої Вам парафії на карті УГКЦ, або чогось із перелічених пунктів щодо Вашої церкви чи каплиці, Ви можете надсилати нам інформацію про неї.

Для цього адміністрація Інтерактивної карти використовує два комунікати:

1. електронна скринька [email protected]
2. сторінка у соцмережі Фейсбук https://www.facebook.com/mapugcc/

Департамент інформації УГКЦ

 
ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Борис Ґудзяк: Пророче служіння наших шкіл24 вересня

У зв’язку із тотальним закриттям католицьких шкіл у Сполучених Штатах Америки архиєпископ і митрополит Філадельфійський владика Борис...

МЕДІА
Prev Next