АКТУАЛЬНО

На Івано-Франківщині освятили пам’ятну стелу полеглому Герою - Зоряну Білінському

Середа, 09 листопада 2016, 09:29
6 листопада в с. Новичка Долинського деканату, що на Івано-Франківщині, біля каплиці Святого апостола Андрія Первозванного на Загір'ї відбулося урочисте відкриття та освячення пам’ятної стели учаснику антитерористичної операції Зоряну Білінському, який загинув 29 серпня 2014 року в селі Осаки Старобешівського району Донецької області під час виходу з оточення (поблизу Іловайська).

Після освячення стели відбулася панахида за всіма загиблими військовими, що віддали своє життя за Україну, яку відслужили о. парох Сільвер Степан Витвицький та о. Василь Витвицький.

У промові о. Сільвер звернув увагу на важливість молитви за душі померлих та пам’яті подвигу наших Героїв. Також до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Юрій Мазур, сільський голова Новички Галина Шеремета, секретар міської ради Віктор Гошилик та мама Зоряна Білінського Христина Михайлівна.

Відкривали пам’ятну стелу під звуки Долинського муніципального духового оркестру на чолі з керівником Ярославом Скаб’яком. На відкритті також були службовці батальйону патрульної служби міліції особливого призначення “Івано-Франківськ”, родина, друзі та односельці загиблого Зоряна.

Повідомив о. Сільвер Степан Витвицький

ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next