АКТУАЛЬНО

На Івано-Франківщині відзначили "День ораторію"

Середа, 11 лютого 2015, 13:48
8 лютого 2015 року в парафії УГКЦ Cвятих Кирила і Методія, що в Івано-Франківську (Крихівцях), відбулося свято для дітей з нагоди дня пам’яті святого Івана Боско (31 січня). «День ораторію» проводиться вже шостий рік поспіль. У ньому взяли участь діти близько 140 учасників. Про це повідомив о. Йосафат Бойко, ВС.

Свято розпочалося Божественною Літургією, а після представлення аніматорів, відповідальної молоді за різні ігри, всі зібралися в ораторії. Тут було сформовано три групи дітей, поділені відповідно до віку: молодша група віком до 6 років; середня група віком від 6 до 12 років; і старша група віком від 12 і всі, хто «почувався дитиною».

Кожна дитина мала свій «паспорт», в якому було вказано прізвище, ім’я та вік, а також список ігор, які треба було пройти. Усього було 19 ігор. Кожен учасник, хто більше ігор зіграв у другому турі та показав кращий результат, той і виявився переможцем. Після кожної пройденої гри аніматор робив спеціальну відмітку про результат.

Також протягом ігор учасники за зайняті місця отримували «гроші», так звані «донбоски», за які могли придбати їжу або сувеніри в магазині ораторія. Волонтери підготувати смачні хот-доги, печену картоплю і поп-корн з напоями.

Наприкінці свята переможців нагороджували призами. Уже традиційно склалося, що за зайняте перше місце в трьох вікових групах переможці отримували живі призи. Цього року це були морські свинки. За друге зайняте місце у своїй віковій групі переможці отримували безкоштовний похід до піцерії, а за третє місце, як подарунок, діти отримали дитячі енциклопедії. Завершилася зустріч спільною молитвою.

«Цими зустрічами та іграми, спільними моментами молитви та дозвілля, прагнемо відкрити дітям особливий образ Бога і Церкви, як це робив великий святий молоді – Дон Боско», - підсумував о. Йосафат Бойко.

Департамент інформації УГКЦ

 

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Богоявлення Господнього20 січня

Просімо, щоб у тих йорданських водах, які ми сьогодні будемо благословляти, загинуло всяке зло, що тримає нас у своїй неволі, і всяка...

МЕДІА
Prev Next