АКТУАЛЬНО

На батьківщині патріарха Йосифа Сліпого нагородили учасників конкурсу «Створіть родинну різдвяну ялинку»

Понеділок, 03 лютого 2020, 11:59
1 лютого 2020 року в приміщенні Музейно-меморіального комплексу (ММК) «Рідна хата» імені патріарха Йосифа Сліпого у Заздрості, що на Тернопільщині, відбулося нагородження учасників та переможців конкурсу «Створіть родинну різдвяну ялинку».

Захід було організовано за ініціативи й підтримки Представництва Релігійного товариства українців-католиків «Свята Софія» США в Україні та присвячено 128-й річниці від дня народження ісповідника віри Йосифа Сліпого.

Головною метою змагань було: поглиблення знань на тему символів, пов’язаних з торжеством Різдва Христового; розвиток творчих здібностей і артистичного відчуття; співпраця дітей та батьків. Техніка виконання – довільна. Конкурсні роботи надійшли з Теребовлянського району Тернопільської області (с. Заздрість, Ладичин, Конопівка, Микулинці) та м. Червонограда Львівської області. Загалом 20 робіт, які відзначалися оригінальністю, творчим задумом, непростим способом виконання. Серед них – ялинки у формі букету медівникових тістечок, одягнуті в народні та державні символи, ялинки з намистинок, шишок, зерняток кави, вати, стрічок, кукурудзяних качанів і паличок. Роботи оцінювали відвідувачі ММК, які, залишаючи картки голосування, демократичним шляхом обрали найкращу ялинку. Переможцем стала робота родини Яни Мамедової із с. Заздрість. Усіх учасників конкурсу нагороджено грамотами й цінними подарунками.

Голова Представництва, Данута Іванкович, подякувала дітям і батьками за чудові праці, креативність, духовно-патріотичне й творче виховання наймолодших членів родин. Вона висловила особливу вдячність працівникам і вихованцям Микулинецького центру туризму краєзнавства спорту та екскурсій творчості дітей та юнацтва – за активну участь в усіх творчих заходах ММК «Рідна хата». «Дідусь Йосиф – так люблячо назвали його діти – був чудовою постаттю, залишив нам важливе послання:  «Пам’ятайте, нарід, який не знає або загубив знання свого минулого з його скарбами, вмирає і зникає з лиця землі. Рідна наука окрилює народ до лету на вершини зрілого серед народів світу народу». Цей гарний мотив об’єднав нас усіх», – зазначила Д. Іванкович.

Прес-служба Представництва Товариства «Свята Софія» США в Україні

    

 


ПУБЛІКАЦІЇ

Що означає вірити?24 жовтня

У 24-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ розпочав новий цикл катехиз на тему віри. У першій...

МЕДІА
Prev Next