АКТУАЛЬНО

На Дніпропетровщині готують до освячення каплицю Матері Божої Неустанної Помочі

Четвер, 19 березня 2020, 15:58
У місті Кам'янське, що на Дніпропетровщині, готують до освячення каплицю Матері Божої Неустанної Помочі. Про це повідомив владика Степан Меньок, екзарх Донецький УГКЦ.

У коментарі Департаменту інформації о. Михайло Неїжмак, адміністратор однойменної парафії, розповів про процес підготовки до освячення каплиці: “На сьогодні ми завершили внутрішні будівельні роботи, готуємося до встановлення світильників. У каплиці вже маємо престол, проскомидійник та всі інші необхідні речі. Точну дату освячення  не можемо повідомити через ситуацію з коронавірусом, проте попередньо плануємо на одну з неділь після Великодня”.

Каплицю, як і парафію, буде посвячно Матері Божій Неустанної Помочі. 

“Цю церковцю справді можна назвати «та, що збудована людьми і для людей», з огляду на географію підтримки! Дякуємо усім за молитву та підтримку та просимо продовжувати молитися! Хай Господь усіх благословляє та обдаровує ласками!” - висловив слова подяки владика Степан.

До каплиці тепер ще мають привезти світильники та збирають кошти на лавки. Усі охочі можуть скласти пожертви на рахунок Приватбанку: 5168755431917455 Неїжмак Михайло Павлович.

Додамо, греко-католицька парафія у м. Кам'янське була зареєстрована у жовтні 2016 року. Її адміністратором є о. Михайло Неїжмак.  За цей час на виділеній ділянці збудовано каплицю.

Департамент інформації УГКЦ 

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Борис Ґудзяк: Пророче служіння наших шкіл24 вересня

У зв’язку із тотальним закриттям католицьких шкіл у Сполучених Штатах Америки архиєпископ і митрополит Філадельфійський владика Борис...

МЕДІА
Prev Next