АКТУАЛЬНО

На Х Міжнародний різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях» завітає Глава УГКЦ

П'ятниця, 28 грудня 2018, 14:31
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради затвердив програму проведення Х Міжнародного різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях».

Очікують, що цього року на фестивалі виступлять Ніна Матвієнко, Марія Бурмака, а також багато колективів з України і з-за кордону. Урочисте відкриття фестивалю розпочнеться у вівторок, 8 січня, з Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолить Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин. Відтак на Вічевому майдані відбудеться концертна програма за участю народної артистки України Ніни Матвієнко, Муніципальної академічної чоловічої хорової капели імені Л. М. Ревуцького, учасників та гостей фестивалю.

З 9 по 13 січня у монастирі Царя Христя проходитимуть фестивальні виступи. 13 січня з відбудеться різдвяна хода містом. Від монастиря Царя Христа вулицею Незалежності до Вічевого майдану, де виступлять учасники та гості фестивалю.

14 січня відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія за участю Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава та Архиєпископа і Митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина. Завершиться фестиваль гала-концертом за участю народної артистки України Марії Бурмаки та гурту Gypsy Lyre.

 Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next