АКТУАЛЬНО

На Харківщині День захисту дітей відсвяткували іграми, піснями та катехитичними конкурсами

Середа, 03 червня 2015, 06:04
Першого червня, у Міжнародний день захисту дітей, у смт Вільча, що неподалік м. Харкова, при парафії Покрови Пресвятої Богородиці, було проведено святкування для найменших.

У ньому взяли участь 14 дітей, для яких їмость Руслана підготувала відповідну програму. «Свято для дітей – це лише один із кроків, які ми запланували в нашій парафії, - розповідає адміністратор храму о. Сергій Коваль. – За матеріальну підтримку ми дякуємо львівській мерії, яка виділяє кошти на організацію тематичних заходів».

Подібне свято в парафії було проведено вперше, і воно мало за мету не лише катехизацію чи євангелізацію, а й віднову патріотичного духу серед малечі. Одним із конкурсів було виконання малюнку на асфальті на тему «Моя країна – Україна». Поміж іграми та вікторинами  діти співали християнські пісні. Також своєрідним підсумком заходу став  катехитичний конкурс між батьками і дітьми. Наприкінці свята всі учасники отримали заохочувальні призи.

Прес-служба Харківського екзархату

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Блаженнішого Святослава до молоді на Квітну неділю03 квітня

Квітня неділя, день славного Входу Христа в Єрусалим, для мене і для всього проводу нашої Церкви традиційно є нагодою звернутися до вас з...

МЕДІА
Prev Next