АКТУАЛЬНО

На Харківщині відбувся молодіжний християнський табір для переселенців

Середа, 02 вересня 2015, 10:55
З ініціативи Молодіжної комісії Харківського екзархату УГКЦ 23-30 серпня відбувся християнський табір для переселенців. Близько 40 учасників мали змогу оздоровитися на базі відпочинку Салтівського водосховища, що на Харківщині.

«Ціль і мета табору не лише відпочинок, - розповідає голова Молодіжної комісії екзархату о. Сергій Коваль. – Тут молодь мала можливість пізнати правди християнської віри, адже щодня о. Андрій Буняк з Полтавщини служив Святу Літургію, а семінаристи Львівської духовної семінарії проводили духовні бесіди та навчання».

Програма табору включала різноманітні ігри та тренінги, зокрема молоді люди отримали уроки з надання першої медичної допомоги. Дуже важливим елементом  був мовний діалог, адже переселенці, які спілкуються російською мовою, мали можливість побути в україномовному середовищі. У таборі також щодня молилися за мир в Україні, що особливо зворушливо сприймалося тими, хто у своєму житті відчув, що таке війна.

«Плануємо і надалі робити подібні табори, - ділиться о. Сергій, - а також залучати переселенців до програм «Карітасу-Харків».

Прес-служба Харківського екзархату

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона07 серпня

Звернення Блаженнішого Святослава до свята Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

МЕДІА
Prev Next