АКТУАЛЬНО

На Хмельниччині освятили новий храм УКГЦ

П'ятниця, 05 грудня 2014, 18:54
29 листопада в с. Грушка Кам’янець-Подільського району відбулося освячення нового храму Успення Пресвятої Богородиці. Чин освячення здійснив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василь (Семенюк).

Храм будувався з допомогою жертводавців та активних парафіян. Власне, їм архиєрей дякував після Святої Літургії та нагородив їх подячними грамотами. Також владика особисто допомагав матеріалами і коштами, щоб до настання морозів відкрити святиню.

Настоятелем церкви став о. Тарас Хом’юк, а на спільну молитву до нового храму прибули всі священики Кам’янець-Подільського деканату на чолі з деканом о. Антоном Федиком. У Святій Літургії взяли участь голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Володимир Барановський та близько 120 вірних.

У пастирському слові високопреосвященний Василь зробив акцент на потребі молитви та заохотив вірних до участі у святих таїнствах, які священик уділятиме у святині. На його думку, Україні потрібні люди, які каються та прагнуть чинити добро. «Якщо в кожному українському серці знайдеться місце для Бога, тоді в Україні буде мир і спокій». Митрополит просив вірних молитися за учасників АТО, а оскільки багато військовослужбовців є конкретно з цього села, провів молитву за них.

Відтак відбулося освячення дзвіниці і дзвонів. Владика вперше у храмі уділив святе таїнство Хрещення Софійці Українець.

Прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення ВРЦіРО напередодні другого туру виборів Президента України19 квітня

Напередодні другого туру виборів Президента України, який відбудеться 21 квітня 2019 року, Всеукраїнська рада Церков і релігійних...

МЕДІА
Prev Next