АКТУАЛЬНО

На Хмельниччині Українська Греко-Католицька Церква надає можливість безкоштовно користуватися кисневими концентраторами

Вівторок, 23 лютого 2021, 11:17
Кам’янець-Подільська єпархія УГКЦ надає у безоплатне користування кисневі концентратори, які закупили за кошти жертводавців. У такий спосіб Церква відповідає на виклики пандемії та дбає про здоров’я потребуючих.

Зініціював закупівлю та розповсюдження апаратів серед хворих правлячий архиєрей Кам’янець-Подільської єпархії Іван Кулик. Зі слів владики стало відомо, що була можливість організувати закупівлю п’яти апаратів, які необхідні під час пандемії Covid-19.

Апарати передали Комісії душпастирства охорони здоров’я у Кам’янець-Подільській єпархії. Комісія визначила п’ять осередків, де зберігатимуться кисневі концентратори. Відповідальними за видачу апаратів призначені медичні капелани, які займаються душпастирством у лікарнях на території своїх парафій. Зокрема, два апарати залишилися в Хмельницькому, один направлений у м. Кам’янець-Подільський, один – у м. Городок, та один – у м. Шепетівка.

Кожен мешканець цих міст, а також прилеглих до них міст і сіл, незалежно від конфесійної приналежності, може звернутися до відповідального священника та отримати апарат у користування на відповідний час за скеруванням лікуючого лікаря. На офіційному сайті Кам’янець-Подільської єпархії подані контактні телефони відповідальних священників.

Перед тим як роздати апарати медичним капеланам, владика Іван поблагословив священників на добре звершення служіння потребуючим.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://ugcc.km.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в шосту неділю після Зіслання Святого Духа під час прощі до Крилоса02 серпня

Христова Церква від початку проповіді Христового Євангелія і аж досі проповідує Бога, який прощає, який є любов’ю, який оздоровляє людину. Й...

МЕДІА
Prev Next