АКТУАЛЬНО

На Хортиці відбулися реколекції для душпастирів Донецького екзархату УГКЦ

Понеділок, 03 липня 2017, 17:23
27–30 червня на о. Хортиця, що в Запоріжжі, у приміщенні туристичного готелю відбулися реколекції для душпастирів Донецького екзархату УГКЦ. Участь у днях духовної віднови взяв також владика Степан, Екзарх Донецький УГКЦ. Реколекції провів о. Петро Ковальчук, ЧНІ.

Протягом днів духовної віднови їх учасники роздумували про те, що означає «жити в повноті (з Господом)». «Ми часто співаємо  «многая літа», але не знаємо, якою є якість нашого життя. Серед труднощів і випробувань ми повинні прожити життя в повноті», - мовив провідник реколекцій. Він зазначив, що ті люди, які живуть минулим, часто виносять свої рани і болі з тих подій: «Люди часто виношують біль через минуле життя, через подію, якої вже нема. А ті, які надмірно заглядають у майбутнє, є надто тривожними. Проте Господь закликає нас жити теперішнім моментом».

За словами священика, багато людей мають біль після подружніх розлучень. «У час війни виникає ще одна проблема – посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Він стосується людей, які пережили тяжку подію на війні», - вів він далі. Що робити з прикрими моментами минулого? До цієї рани потрібно запросити Бога. Чи ми маємо ліки від всіх людських недуг? «Ми, священики, повинні бути з людиною. Однак нам потрібно пам’ятати, що наше майбутнє – у Божих руках. Це не означає, що ми зовсім не повинні щось планувати, але непотрібно жити в постійній тривозі, страху. Ісус - взірець великого спокою та уважності», - зауважив о. Петро.

Наприкінці днів духовної віднови о. Ростислав Пендюк, голова Комісії УГКЦ у справах молоді, зустрівся із душпастирями. Священики розповіли під час зустрічі про виклики, з якими зіштовхуються в душпастирстві молоді.

Руслана Ткаченко, прес-служба Донецького екзархату

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Терентій Цапчук: «На Волині Українська Греко-Католицька Церква не є чужою»16 серпня

У 2017 році монахи Чину святого Василія Великого Української Греко-Католицької Церкви відзначають 400-ліття реформування....

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1360
clr:53
cch:-no-
sql:0.1042
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,344,224
m: 2,974,688