АКТУАЛЬНО

На Міжнародній зустрічі у Сараєво промовці висловили свою повагу і захоплення гостинністю українського суспільства, яке приймає внутрішньо переселених осіб

Субота, 17 вересня 2016, 13:05
«Під час Міжнародної зустрічі на тему діл милосердя, яка проходить у Сараєво за ініціативи Ради Єпископських Церков Європи (ССЕЕ), промовці висловили свою повагу і захоплення гостинністю українського суспільства, яке впродовж уже трьох років війни, що триває на Сході України, з великою самопожертвою і солідарністю приймає внутрішньо переселених осіб, котрі походять з окупованих територій Донбасу і Кримського півострова», - сказав владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ.

Присутні висловили свою духовну і моральну підтримку українському народові та запевнили про свою повну солідарність з усіма жертвами російської агресії в Україні.

Представники УГКЦ подякували за цей знак солідарності і поділилися досвідом служіння Церкви в обставинах війни. Зокрема розказали про душпастирство в районах, прилеглих до окупованих територій, про гуманітарну поміч постраждалим, як рівно ж про проповідь євангельського вчення про прощення і примирення, яке здійснює УГКЦ посеред своїх вірних. 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Дрогобицькі мученики: о. Северин Бараник, о. Яким Сеньківський та о. Володимир Байрак22 червня

27 червня згадуємо 28 новомучеників нашої УГКЦ, яких було проголошено блаженними папою Іваном Павлом ІІ під час його візиту в Україну у 2001...

МЕДІА
Prev Next