АКТУАЛЬНО

На Надвірнянщині відкрили музей “Історія підпільної Української Греко-Католицької Церкви”

Вівторок, 10 березня 2015, 09:35
8 березня при парафії Святої Параскеви, що в с. Фитьків на Надвірнянщині, владика Василь (Івасюк), єпископ Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, освятив музей “Історія підпільної Української Греко-Католицької Церкви”.

Про це повідомили у прес-службі Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ. У своєму пастирському слові єпископ наголосив на цінності жертвенного шляху підпільної УГКЦ. “Ми сьогодні дивимося на ці пам’ятки сакрального мистецтва, історичні документи, за якими є життя людей, котрі вистояли у молитві, праці та терпіннях. Вдячний о. Івану  Качанюку та о. Миколі Григору за те, що ви це все зібрали і зберегли для молодого покоління, котре має знати свою історію та культуру. Ви є прикладом для інших парафій”, - наголосив єпарх.

З привітальним  словом також звернулися представники влади: Зиновій Андрійович, Міський голова м. Надвірної, Андрій Крицький, в.о. Голови РДА, Олег Єгрешій, викладач Прикарпатського університету, та інші. Після цього відбулася урочиста академія, яку присвятили історії  Української Греко-Католицької Церкви в часи підпілля.

Департамент інформації  УГКЦ 

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Синоду Єпископів КГВА УГКЦ з нагоди сторіччя відновлення української державності27 лютого

Як бачимо, поняття свободи містить у собі дві складові: свободу від – гніту, поневолення, пригноблення, визиску та позбавлення прав, а також...

МЕДІА
Prev Next