АКТУАЛЬНО

На практичному семінарі у Трускавці обговорювали можливість втілення Стратегії УГКЦ до 2020 року

Вівторок, 30 жовтня 2012, 11:18
29 жовтня у м. Трускавці відбувся завершальний тур другого етапу семінару для священиків Самбірсько-Дрогобицької єпархії, під час якого обговорювали напрямки Стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року «Жива парафія – місце зустрічі з Христом». Цього разу впродовж жовтня священики роздумували над двома напрямками синодальної стратегії – «Літургія і молитва» та «Служіння ближньому».
29 жовтня у м. Трускавці відбувся завершальний тур другого етапу семінару для священиків Самбірсько-Дрогобицької єпархії, під час якого обговорювали напрямки Стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року «Жива парафія – місце зустрічі з Христом». Цього разу впродовж жовтня священики роздумували над двома напрямками синодальної стратегії – «Літургія і молитва» та «Служіння ближньому». За словами Владики Ярослава (Приріза), Єпарха Самбірсько-Дрогобицького, «навчально-практичні семінари мають на меті допомогти кожному священикові глибоко осмислити своє покликання та зміст свого служіння». У чотирьох турах семінару взяли участь близько 260 священиків єпархії. Зустрічі розпочиналися спільною молитвою. Відтак о. Григорій Комар, протосинкел єпархії, представив священикам двох лекторів цього семінару. Про літургійний напрямок синодальної програми присутнім розповідав о. д-р Василь Рудейко, викладач Українського католицького університету. Аспект служіння ближньому представляв о. ліц. Ігор Козанкевич, директор "Карітасу СДЄ". Особливістю практичних семінарів стало те, що після завершення лекцій священики у групах обмінювалися досвідом душпастирювання, а також висловлювали пропозиції стосовно можливостей втілення стратегії у парафіяльному житті з огляду на індивідуальні особливості кожної парафіяльної спільноти. Нагадаємо, що в березні цього року відбувся перший етап навчально-практичних семінарів для духовенства. Темою семінарів був напрямок «Боже Слово та катехизація (Керигма)».  

Повідомив о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Десять тез про цілісність лідера від владики Бориса (Ґудзяка)13 грудня

З лекції “Цінності та цілісність лідера”, організованої інститутом лідерства та управління УКУ 11 грудня 2017 року в рамках програми “Школа...

МЕДІА
Prev Next