АКТУАЛЬНО

На теренах Київської архиєпархії створили Благодійний фонд «Карітас-Житомир»

Четвер, 22 серпня 2019, 13:08
У родині Благодійних фондів «Карітас» відбулася знакова подія. Новостворений БФ «Карітас-Житомир» провів свої перші масштабні благодійні акції.

За сприянням Благодійного фонд «Карітас-Київ» та Food bank Ukraine було проведено три благодійні акції, що мали на меті допомогти потребуючим людям із продуктами харчування. Про це повідомив протоєрей Віталій Сидорук, протопресвітер Житомирський та директор благодійного фонду.

Як розповів душпастир, поштовхом до створення БФ «Карітас-Житомир» стала його постійна робота в парафії: «Працюючи з людьми різних соціальних верств, я зауважив, що виникла велика потреба в наданню різної допомоги людям не лише міста Житомир, а й цілої області. Тому сьогодні наш фонд активно працює у Житомирській області над допомогою в адаптації соціально незахищеним верствам населення. Зараз плануємо більше працювати для людей з інвалідністю, щоб допомогти їм інтегруватись у суспільство», – сказав священник.

«Так, перша акція відбулася в Інклюзивному читальному залі Житомирської обласної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича. Її цільовою аудиторією виступила непрацююча молодь з інвалідністю. Друга акція була організована в соціальному гуртожитку Українського товариства сліпих, націлена на людей з інвалідністю по зору та їх родини. Третю акцію представники фонду провели для внутрішньо переміщених осіб», – розповів директор БФ «Карітас-Житомир» о. Віталій Сидорук.

Пресслужба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Микола Бичок: «Хоч би де я був, завжди зустрічав святих людей»15 січня

15 січня стало відомо, що Римський Архиєрей підтвердив вибір Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви і номінував отця...

МЕДІА
Prev Next