АКТУАЛЬНО

На Житомирщині вандали «відділили» «уніатів» від решти України

Вівторок, 05 серпня 2014, 09:40
У смт Вакуленчук Чуднівського р-ну Житомирської області невідомі вандали розписали образливими гаслами паркан і знищили намальовану дітьми карту Україні, «відділивши Галичину, Волинь, Закарпаття і Буковину від решти України та написавши на цій «відділеній» частині, з якої домальовано, що капають краплі крові, - «УНІАТИ», протиставивши в такий спосіб греко-католиків решті України.

Отець Роман Шкрібенець, парох греко-католицької парафії Святих апостолів Петра і Павла у Вакуленчуку, повідомив: «Це військове містечко, і тому по колу обнесений бетонним парканом. Добрих два місяці на паркані малювали свастики і гасла "геть бандерівців і мазепинців". Наша молодь постійно замальовувала, але писали знову. На закінчення "Веселих канікул із Богом" у нашій парафії діти на прощання із салезіанськими аніматорами зі Львова вирішили розмалювати в‘їзд у військове містечко в кольори прапора. Через три дні, сьогодні вранці, побачили ці "шедеври". Це не перша спроба нападок на парафію УГКЦ».

РІСУ

ПУБЛІКАЦІЇ

Інтерв’ю зі с. Стефанією Коваленко, настоятелькою новоосвяченого монастиря сестер служебниць в Одесі14 серпня

22 липня 2020 року в Одесі відбулося освячення першого чернечого дому сестер служебниць на південних теренах України. Той факт, що його...

МЕДІА
Prev Next