АКТУАЛЬНО

Напередодні свого професійного свята журналісти Тернополя здійснили прощу до Зарваниці

Понеділок, 03 червня 2019, 16:26
Уже вчетверте напередодні Дня журналіста Тернопільська обласна рада організовує прощу працівників мас-медіа до духовного Марійського центру в Зарваниці.

Своє паломництво до святого місця журналісти Тернополя розпочали з поклоніння і молитви перед Зарваницькою чудотворною іконою Матері Божої в парафіяльній церкві Пресвятої Трійці. Паломників привітав священник храму Януарій Твердун. Він наголосив на важливості професії журналіста як носія правди і служителя слова, намастив усіх єлеєм і благословив на добре проведення прощі.

Божественну Літургію прочани молилися в соборі Зарваницької Матері Божої, під час якої майже усі приступили до Таїнств Покаяння та Євхаристії. Літургію очолив сотрудник собору о. Микола Медюх у співслужінні з керівником прес-служби Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Олегом Харишиним та іншими священиками, що прибули з прочанами до Зарваниці. Відтак з усіма присутніми в храмі журналісти взяли участь в освяченні води в джерелі. У каплиці Святого Юрія Побідоносця помолилися Панахиду за загиблими на Майдані та в зоні АТО журналістами, а також поіменно згадали своїх тернопільських уже померлих колег по перу.

У супроводі о. Миколи Хресною дорогою піднялися до «Українського Єрусалима», де священник докладно розповів про новозбудовані копії споруд Святої землі. У церкві Різдва Пресвятої Богородиці Свято-Троїцького монастиря отців студитів прочани мали коротку духовну науку щодо покликання та служіння у сфері медійного простору. Отець Микола переконливо заохочував усіх служити правді і не боятися заради неї навіть жертвувати своїм комфортом і тимчасовими земними вигодами. Прощаючись, священик заохотив усіх до співпраці.

Завершилося цьогорічне паломництво спільною святковою трапезою, під час якої працівників мас-медіа привітав голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна. Відтак у дружній невимушеній атмосфері журналісти поділилися своїми враженнями, спогадами і побажаннями.

До слова, День журналіста в Україні святкують 6 червня. У цей день 1992 року Спілку журналістів України прийняли до Міжнародної федерації журналістів.

Західне бюро «Живого ТБ»


ПУБЛІКАЦІЇ

Дослідження PISA показало, що український учень не готовий до життя після школи19 лютого

Одним з основних завдань освіти – рівень підготовки дітей до життя. Та в Україні поки що домінує думка, що ми готуємо дітей до ВНЗ. Ще донедавна...

МЕДІА
Prev Next