АКТУАЛЬНО

Напередодні відзначення п'ятої річниці створення ІКВС відбулася зустріч із курсантами

Четвер, 17 березня 2016, 10:16
16 березня 2016 року в Інституті Кримінально-виконавчої служби (с. Віта Поштова) відбулася духовна зустріч із курсантами 1-го і 2-го курсів, присвячена початку Великого посту й пенітенціарній тематиці. Цей захід відбувся напередодні відзначення 5-ї річниці створення ІКВС.

З ініціативи Любові Крупник, доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ІКВС, був запрошений член Душпастирської ради при ДПтС України. Священик Костянтин Пантелей, керівник Відділу УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі, говорив про вплив християнської віри та вчення Церкви про гріх і покуту на формування пенітенціарної ідеї. Зустріч проходила у формі діалогу, під час якого курсанти висловлювали думку про існування моральних колізій справедливості і милосердя у пенітенціарній службі. На думку о. Костянтина, процес професійної формації майбутніх службовців повинен проходити на підставі поглибленого вивчення основ християнської духовності, з джерел якої походить сама пенітенціарна ідея. 

Незабаром відбудеться наступна зустріч курсантів з представниками християнських конфесій, що активно служать у пенітенціарній системі.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Старша людина є посланням Бога, через неї ми можемо почути голос Божий», — думки Глави УГКЦ про старість23 квітня

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав в прямому ефірі інтерактивної програми «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» 20 квітня розмірковував...

МЕДІА
Prev Next