АКТУАЛЬНО

Науково-практичні семінари для Сестер Служебниць

Четвер, 19 лютого 2009, 09:54
13-17 лютого 2009 року у Провінційному домі Сестер Служебниць у м. Львові відбулися два науково-практичні семінари, у якому взяли понад 35 сестер з різних куточків України.
13-17 лютого 2009 року у Провінційному домі Сестер Служебниць у м. Львові відбулися два науково-практичні семінари, у якому взяли понад 35 сестер з різних куточків України. Під час першого семінару сестри, під керівництвом о. д-ра Арнальдо Панґрацці, професора Міжнародного Богословського Інституту душпастирства у сфері охорони здоров’я, Рим (Італія), мали нагоду заглибитися у своє внутрішнє життя, побачити унікальність та неповторність кожної особи, яку Господь обдарував неповторними рисами та талантами. Учасниці другого семінару, з допомогою досвідчених фахівців з менеджменту та економіки із США (Guy Camarata & Charles B. Neubecker), мали можливість розглянути питання сучасного менеджменту, стратегічного планування та проведення ефективного апостоляту. Науково-практичні семінари дали сестрам необхідні знання та навики праці як на особистому рівні, зокрема щодо персональної самоорганізації, а також на спільнотному – плекання духа спільної місії та служіння одній справі. Сестри Служебниці в Україні побачили виклики сьогодення та свої можливості відповісти на них в сучасних умовах.

Сестри Служебниці, м. Львів

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів КГВА03 грудня

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, 27 листопада 2020 року Божого,...

МЕДІА
Prev Next