АКТУАЛЬНО

Сестри служебниці з України ознайомилися з досвідом провадження дитячих садків Польщі та Словаччини

Понеділок, 16 жовтня 2017, 10:29
9-13 жовтня 2017 року група Сестер Служебниць, які працюють у Провінції в Україні з дітьми дошкільного віку, мали чудову нагоду запозичити досвід провадження дитячих садків у Польщі та Словаччині. У подорожі сестер супроводжував о. Петро Майба, СДБ, який працює у Комісії УГКЦ освіти і виховання.

У Польщі сестри відвідали захоронки римо-католицьких згромаджень: сестер служебнічок, феліціанок та нотердам (Тарнув і Жешув). Римо-католицькі сестри дуже радо та гостинно нас зустріли та щиро поділилися своєю працею, навчальними матеріалами та методикою.

У Словаччині сестри відвідали два дитячих садки сестер служебниць у Лютині, Жиліні, приватну єпархіальну школу імені священномученика Павла Гойдича та будинок для старців у Пряшеві.

Ця цікава подорож відбулася завдяки старанням Патріаршої комісії у справах освіти та виховання УГКЦ під проводом с. Христофори Буштин, СНДМ.

Сестри з гарними враженнями повернулися в Україну, щоб запозичений досвід реалізувати у своїй роботі з дошкільнятами.

Сестри служебниці

ПУБЛІКАЦІЇ

Українці Італії помоляться за жертв Голодомору в головному соборі Неаполя та зможуть приступити до мощів св. Януарія 14 листопада

Наближаються холодні листопадові дні, в які ми, українці, спогадуємо і вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Цими...

МЕДІА
Prev Next