АКТУАЛЬНО

Найбільша благодійна акція УГКЦ в Тернополі відбулася: святий Миколай не забув про більш як дві тисячі дітей

Середа, 20 грудня 2017, 13:11
Напередодні дня Святого Миколая, 18 грудня, близько двох тисяч потребуючих дітей Тернополя отримали подарунки у рамках акції «Миколай про тебе не забуде». Десятки молодих волонтерів після численних днів приготування вирушили до домівок, де їх чекали наймолодші тернополяни. Діти з радістю приймали дари – пакунки, які були приготовані на «Фабриці св. Миколая» Тернополя при парафії УГКЦ св. Йосафата (масив «Дружба»).

Кожна парафія УГКЦ та велика кількість людей доброї волі, жертводавців долучилися до проведення акції збором пожертв та активною участю у продажі пряників. Відтак, 18 грудня, голова Комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархїі о. Орест Павліський від імені Архиєпископа і Митрополита Василя (Семенюка) благословив плоди багатотижневої праці і помічники св. Миколая за підтримки водіїв-волонтерів вирушили в домівки потребуючих дітей.

Організатором акції виступає Комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархїі УГКЦ. Її масштаб щорічно зростає завдяки активній участі молоді греко-католицьких парафій Тернополя.

Прес-служба Тернопільсько-Зборівська архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

НАША СВЯТА СОФІЯ. Послання Глави УГКЦ з нагоди століття відновлення соборності українського народу та його держави16 січня

Дорогі в Христі брати і сестри! Упродовж своєї тисячолітньої історії наша Церква та наш народ уповні пережили у своєму тілі досвід...

МЕДІА
Prev Next