АКТУАЛЬНО

«Найбільше тут дякують за постійну молитву…» – військовий капелан про відвідини військових у зоні бойових дій

П'ятниця, 26 січня 2018, 13:09
Військові капелани Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ ще раз відвідали українських військових, які перебувають у зоні бойових дій на Сході України. Разом із військовими священнослужителі відсвяткували Богоявлення Господнє.

З молитвою, колядою і подарунками військових Тернопільщини відвідали о. Володимир Топоровський, о. Микола Квич, о. Володимир Фірман та о. Михайло Живчак.

Як повідомляє о. Володимир Топоровський, капелани доставили на передову дизельний генератор, продукти, ліки та необхідні побутові речі. Військові передали щирі слова вдячності  Архиєпископові та Митрополиту Тернопільсько-Зборівському Василю Семенюку, вірним архиєпархії та духовенству за надану допомогу. «Найбільше тут дякують усім за постійну молитву, яка звершується в наших церквах про мирне небо, щоб вони живими-здоровими повернулися до своїх сімей та родин», – розповідає отець Володимир.

Військові зустрічали капеланів тепло і щиро, радо долучалися до спільної молитви і коляди. Аби краще послужити воїнам, священики роз’їхалися по різних батальйонах. Так вони могли поділитися різдвяною радістю і йорданським благословенням із більшою кількістю наших захисників. Транспортом на місцях священиків забезпечував батальйон «Тернопіль».

Капелани висловлюють вдячність військовим: «За те, що так гарно завжди приймають та допомагають із транспортним забезпеченням у місця, де ми самотужки не в змозі доїхати. Цього разу на себе таку непросту місію взяв Роман (М.)., який був для нас водієм спецтранспорту та людиною, котра пам’ятає про хлопців у полях».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами www.tze.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

«Якщо людина працює над собою, то зможе побудувати щасливе подружжя», — християнський психолог Мирон Шкробут21 січня

22 січня на “Воскресіння. Живе радіо” стартує психологічна програма “Порадня”, завдяки якій слухачі зможуть отримати поради щодо...

МЕДІА
Prev Next