АКТУАЛЬНО

“Не втрачайте людськості у виборчих перегонах”, – владика Василь (Івасюк) на сесійному засіданні міської ради

П'ятниця, 30 березня 2018, 16:04
29 березня владика Василь (Івасюк), Єпарх Коломийський, відвідав 31-шу сесію міської ради.

На початку владика спільно з присутніми помолився, а відтак  привітав службовців-ювілярів з нагоди дня народження. Символічно у 35-ту та 70-ту річниці владика Василь зачитав напутнє слово з тих же Псалмів, а відтак уділив архиєрейське благословення.

Після щирих привітань владика звернувся до присутніх в сесійній залі зі словами Першого послання апостола Павла до солунян:

“Благаємо вас, брати: карайте ледачих, малодушних підбадьорюйте, підтримуйте безсилих, супроти всіх будьте терплячі. Уважайте, щоб ніхто не віддавав нікому злом за зло, а старайтеся робити добро один одному і для всіх”.

Згадавши про наближення виборів, єпископ зауважив на важливості того, щоб депутати представляли свою позицію і особисто виконану програму.

“Ніколи не обмовляйте і не осуджуйте, бо це важкий гріх. Пам’ятайте, що депутатство швидко проходить, тому не втрачайте людськості у виборчих перегонах і з братньою любов’ю ставтеся до своїх опонентів”.

Крім того, було порушене питання щодо потреби облагородити цвинтар “Монастирок” біля Благовіщенської церкви. Єпископ додав, що сьогодні роботи проводять документально, однак надалі попросив долучитися і громаду міста.

“Ми б хотіли скерувати всі сили на відновлення цвинтаря, адже він, як і храм, має давню історію. Там спочиває багато знаменитих людей, тому маємо прохання до громади взяти участь у впорядкуванні місця поблизу духовної святині, зрештою, візитки міста Коломиї”, - сказав владика Василь.

Прес-служба Коломийської єпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Господня молитва: що означає Боже Царство, і чому ми просимо про його прихід?19 вересня

У 19-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #досутпно_про_важливе» Глава Церкви пояснив зміст другого прохання Господньої...

МЕДІА
Prev Next