АКТУАЛЬНО

Недержавний пенсійний фонд "Покрова" презентували у Львові

Середа, 22 жовтня 2008, 16:14
22 жовтня 2008 року у конференційному залі Львівської архиєпархії відбулася прес-конференція, на якій духовенству і вірним було представлено діяльність Недержавного пенсійного фонду (НПФ) "Покрова".
22 жовтня 2008 року у конференційному залі Львівської архиєпархії відбулася прес-конференція, на якій духовенству і вірним було представлено діяльність Недержавного пенсійного фонду (НПФ) "Покрова". Учасниками прес-конференції, які й розповіли про пенсійний фонд, були: о. Василь Копичин, голова Наглядової ради НПФ "Покрова", о. Володимир Ониськів, економ Львівської архиєпархії, п. Володимир Ульянов, голова Наглядової ради "Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів" і компаній з управління активами "Всесвіт" та п. Олег Зототухін, член ради фонду. Як зауважив о. Василь Копичин, фонд прагне дати людям можливість повірити в себе і в те, що нормально жити все ж таки можливо. "Це перший на пострадянському просторі недержавний пенсійний фонд, засновником якого виступила Церква, – сказав Володимир Ульянов. – Вже на сьогодні ми маємо звернення до фонду з різних куточків України і не лише. Нашим досвідом зацікавилися і інші держави, наприклад Словенія, яка також прагнула організувати недержавний пенсійний фонд під керівництвом Церкви". Головною метою серії візитів по єпархіях УГКЦ представників НПФ "Покрова" – інформувати вірних про діяльність фонду, а також, вивчення можливостей для створення консультаційно-інформаційних пунктів (КІПів) та підбір кандидатів для роботи консультантами у цих пунктах. Для забезпечення якості роботи НПФ "Покрова" залучив для обслуговування тільки професійні компанії з адміністрування і управління пенсійними активами, що спеціалізуються на одному виключному виді діяльності. Адміністратором НПФ "Покрова" виступає ТОВ "Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів" з виключним видом діяльності – адміністрування недержавних пенсійних фондів. Компанією з управління активами – ТОВ "Компанія з управління активами "Всесвіт". В даному проекті банком-зберігачем виступає ВАТ "Державний ощадний банк України".

Павло Дроздяк
Прес-секретар Львівської архиєпархії

http://www.ugcc.lviv.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=1243&Itemid=97
ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next