АКТУАЛЬНО

Незабаром набуде чинності Інструкція проведення єпископом канонічної візитації парафії УГКЦ

Середа, 16 грудня 2015, 10:53
Через два місяці після опублікування на офіційному веб-сайті Української Греко-Католицької Церкви набуде чинності Інструкція проведення єпархіальним єпископом канонічної візитації парафії УГКЦ, затвердженої Синодом Єпископів УГКЦ, що відбувся в Івано-Франківську 31 серпня - 6 вересня 2015 року.

У Декреті Синоду, яким проголошено документ мовиться, що канонічна візитація є плодом довголітнього досвіду Христової Церкви та однією з основних форм пастирської опіки, за допомогою якої єпископ формує і поглиблює взаємини з духовенством єпархії чи екзархату та іншими членами єпархіальної спільноти.

Канонічна візитація єпархії чи екзархату, відповідно до кан. 205, § 1 Кодексу канонів Східних Церков, є одним із важливих обов'язків єпархіального єпископа. Завданням канонічної візитації є наглядати і зміцнювати стосунки між ієрархією, її представниками та вірними, стимулюючи їх до вдосконалення і взаємної любові.

Інструкція проведення єпархіальним єпископом канонічної візитації парафії УГКЦ була затверджена Синодом Єпископів УГКЦ для того, щоб надати єпархам та екзархам УГКЦ ефективні інструменти в організації діяльності власних ієрархічних церковних структурах (єпархій та екзархатів).

Департамент інформації УГКЦ

 

ПУБЛІКАЦІЇ

“Жива парафія буває тоді, коли присутній живий контакт з людьми”, — о. Степан Угрин 14 грудня

Секуляризація, просвітництво та вихід із зони власного комфорту — ці слова отець Степан Угрин, священик Української Греко-Католицької...

МЕДІА
Prev Next