АКТУАЛЬНО

Нова християнська телепрограма «Знаки часу»

Вівторок, 20 квітня 2010, 15:53
В ефірі на Івано-Франківському обласному телеканалі «Галичина» з благословення Владики Володимира (Війтишина), Єпарха Івано-Франківського, транслюється нова християнська програма «Знаки часу», яка створена християнською телестудією «Апостол» за підтримки видавництва «Нова зоря» та Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ. Інформаційним партнером програми є радіо «Дзвони», 105,8 FM.
В ефірі на Івано-Франківському обласному телеканалі «Галичина» з благословення Владики Володимира (Війтишина), Єпарха Івано-Франківського, транслюється нова християнська програма «Знаки часу», яка створена християнською телестудією «Апостол» за підтримки видавництва «Нова зоря» та Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ. Інформаційним партнером програми є радіо «Дзвони», 105,8 FM. Темою першого випуску програми «Знаки часу» є Христове Воскресіння. В другому випуску програми присвяченій Дню хворого (Неділя розслабленого – 25 квітня) будемо роздумувати про віру і зцілення, лікарів і хворих. Переглянути її можна буде в суботу 24 квітня. Християнська телестудія «Апостол» діє з жовтня 2008. Метою діяльності християнської телестудії «Апостол» є: євангелізація через телебачення та популяризація УГКЦ у ЗМІ. В 2009 році телестудія створила фільми: про вертеп спільноти «Еммануїл» при монастирів Отців Василіан (Майзлі), про фестиваль християнського міста «Вгору серця-2009», про прощу Василіанської молоді до Гошева, про постать отця Ігора Михайляка, ЧНІ. Також для християнського супутникового телеканалу «CNL - Україна» було створено кілька десятків  сюжетів для новин, в яких висвітлювалися події церковного життя Івано-Франківської єпархії УГКЦ. Для тих, хто хотів би фінансово підтримати діяльність телестудії «Апостол» та зокрема телепроект «Знаки часу», просимо звертатися за телефонами: (0342)73-45-69, 0979983190; www.apostoltv.org.ua.

Прес-служба Івано-Франківської єпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

«Мудра справа»: підтримка постраждалих від війни за допомогою продуктових наборів26 травня

Патріарша фундація «Мудра справа» запустила новий благодійний проєкт – формування та роздавання продуктових наборів для потребуючих та...

МЕДІА
Prev Next