АКТУАЛЬНО

Нова концепція повернення неповнолітніх правопорушників до суспільного життя потребує доброчинної і молитовної підтримки

Понеділок, 11 березня 2019, 10:32
9 березня волонтери соціального проекту підтримки неповнолітніх ув'язнених "Небо над головами", на чолі з автором ідеї Василем Возняком, відвідали Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх. Цього разу вони провели бесіду на тему довіри.

"Разом з вихованцями колонії ми віднаходили розуміння того, що таке довіра, - розповідає засновник проекту "Небо над головами" Василь Возняк, - а також ділились власним досвідом про те, як давати раду зі зрадженою довірою і шукали інструменти її відновлення".

Довіра неможлива без ризику, що її не виправдають. Відновлення довіри після покривдження неможливе без відвертого щирого спілкування, просіння пробачення чи дарування пробачення. Відновлення довіри пов'язане з дискомфортом і болем - що є ліком відновлення.

Говорили про те, наскільки близько можна довіряти і відкриватись іншій людині, які межі мають бути обговорені у стосунках, щоб не зловживати довірою чи недовірою.

Про розставлення пріоритетів і важливість відновлення зранених стосунків з людиною, яка для нас цінна. Про довіру до Бога і здоровий глузд у цьому.

Дякуємо волонтерам Андрієві Люпаку, Софії Сенюті, Маркові Федорову, Василю Возняку за їх посвяту і час. 

Висловлюємо подяку працівникам Прилуцької виховної колонії: вихователю/керівнику гуртка Ользі Муляр, заступнику начальника із соціально-виховної роботи Дмитрію Жайворонку та начальнику колонії Евгенію Квитницкому.

На жаль, волонтерам не вдалось зібрати потрібної суми на цю поїздку і вони мусіли робити її в основному за власний кошт. Пенітенціарне душпастирство шукає жертводавця, здатного підтримати цю ініціативу. 

Концепція соціального проекту підтримки неповнолітніх
 в’язнів 
“Небо над головами”

"Небо над головами" - це соціальний проект, який має на меті через створення дружньої спільноти волонтерів, ув'язнених підлітків, їх батьків, працівників пенітенціарних установ та ювінальної пробації, а також постраждалих від злочину для підтримки неповнолітніх у місцях позбавлення волі задля того, щоб кожен ув'язнений міг:

  • віднайти свою ідентичність
  • повірити у власні сили 
  • мислити термінами свободи
  • полюбити свободу
  • реалізувати своє покликання на волі

Наша мета:

Повна адаптація колишніх неповнолітніх засуджених у суспільстві, які стануть добрим прикладом для інших ув'язнених.

Наші цінності:

  • Людське життя
  • Повага до гідності людини
  • Свобода найвища цінність
  • Віра в людину

Волонтери Пенітенціаного душпастирства УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

У наріжний камінь парафії Святого Йосифа Обручника в Чикаго закладено вугілля з Донбасу і камінь з Дніпра29 травня

Парафія Святого Йосифа Обручника УГКЦ у Чикаго налічує майже тисячу родин, а все починалося у 1956 році з невеличкого приміщення під куполом…...

МЕДІА
Prev Next