АКТУАЛЬНО

Новий навчальний рік у Католицькій школі-гімназії святого Василія Великого

П'ятниця, 01 вересня 2017, 17:45
У перший день осені розпочинається навчання в усіх школах України. Не є винятком і Католицька школа святого Василія Великого, яка цього року отримала статус гімназії. Для більше як двохсот учнів цього навчального закладу сьогодні пролунав перший дзвоник.

Привітати  учнів та вчителів Католицької школи-гімназії з початком навчального року завітав Єпископ-помічник Івано-Франківський Йосафат (Мощич).

Розпочалися урочистості з нагоди свята Архиєрейською Божественною Літургією, на якій із владикою співслужили о. Амброзій Козак, ЧСВВ, та о. Роман Кузмінський. Священнослужителі спільно з усіма присутніми просили в Бога ласк для успішного старту в навчальному році.

«Коли приходите до школи, не розсіюйтеся пустими і непотрібними справами, бо диявол прийде і знайде вас неуважними та вкраде знання ще перед тим, як воно зросте у вашому серці», – зазначив владика Йосафат, проводячи паралель із притчею про сіяча.

По завершенню Літургії відбулася святкова лінійка, на якій всі радо вітали найменших школярів, котрі вперше переступили шкільний поріг, а також випускників Католицької школи-гімназії.

Прес-служба Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Рафаїл Турконяк: «Переклад Острозької Біблії тривав 30 років»13 липня

Отець Рафаїл Турконяк, архимандрит Студійського уставу, перекладач Острозької Біблії, професор Острозької академії, лауреат...

МЕДІА
Prev Next