АКТУАЛЬНО

Новий номер газети «Наш Собор»

Середа, 28 липня 2010, 14:03
Днями вийшов новий номер всеукраїнської греко-католицької газети „Наш Собор”. Темою цього номера є „Діяльність УГКЦ у суспільстві: Переосмислення”.
Днями вийшов новий номер всеукраїнської греко-католицької газети „Наш Собор”. Темою цього номера є „Діяльність УГКЦ у суспільстві: Переосмислення”. Обговорення діяльності Церкви у суспільстві одне із питань, які сьогодні найбільше обговорюються. У статті „Оновлена парохія – ядро громадянського суспільства” йдеться про великий духовний та ресурcний потенціал УГКЦ, який Церква може використати для впровадження позитивних змін в  українському суспільстві. В газеті є також стаття про нову роль Церкви в економічному житті країни. В «НС» публікуються також рішення Cобору „Роль мирян у розбудові Церкви”, який нещодавно відбувся в Київській архиєпархії УГКЦ. Подібні собори відбудуться також в греко-католицьких екзархатах Центральної та Східної України. Із рішень Собору можна дізнатися про дорожню карту подальшого розвитку архиєпархії. У рубриці «паломництво» пояснюється  значення основних елементів християнської мандрівки до місць життя Христа і захоронення святих. „Людина несе у собі часткове віддзеркалення святості Бога” – зазначає у своєму інтерв’ю Голова Постуляційного центру беатифікації й канонізації святих УГКЦ о. Роман Тереховський.   Голова Патріаршої Молодіжної Комісії УГКЦ у своєму інтерв’ю „НС” зазначає, що цього року УГКЦ пропонує недорогий відпочинок, а організатор багатьох молодіжних таборів бр. Августин Векляк, розповідає про греко-католицькі молодіжні табори. На тлі візиту московського патріарха Кіріла в Україну, відомий православний публіцист Юрій Чорноморець аналізує теорію „Русский мир”, яку сьогодні пропонує нашій країні патріарх. У номері читайте також ексклюзивний репортаж про християнство у далекій екзотичній країні „Зімбабве” а ще чимало інших цікавих статей.

Повідомила Тетяна Шпайхер

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Ради Єпископських Конференцій Європи (CCEE) щодо ситуації в Україні21 січня

Президент Ради Єпископських Конференцій Європи архиєпископ Ґінтарас Ґрушас у спеціальному Зверненні щодо ситуації в Україні,...

МЕДІА
Prev Next