АКТУАЛЬНО

Облечини у сестер служебниць

Понеділок, 06 квітня 2009, 12:42
4 квітня 2009 року під час Божественної Літургії у храмі Серця Христового у м. Жовква, відбулися Облечини сестер служебниць Непорочної Діви Марії.
4 квітня 2009 року під час Божественної Літургії у храмі Серця Христового у м. Жовква, відбулися Облечини сестер служебниць Непорочної Діви Марії. Дві молоді дівчини виявили щире бажання ступити на дорогу богопосвяченого життя, щоб брати участь у спасительній місії Христа серед людей в дусі Пресвятої Богородиці, згідно з харизмою Згромадження сестер служебниць за прикладом молитви і служіння Преподобної Матері Йосафати. Під час Облечин, які уділив високопреподобний Протоархимандрит - о. Василій Ковбич, ЧСВВ, кандидатки Ольга Кузь та Марія Швачук отримали нові імена - с. Веніямина та с. Євтимія, чернечий одяг, вервиці та Конституції згромадження. На урочистості були присутні с. Дженес Солюк, Головна Настоятелька з Риму, с. Надія Котур, Провінційна Настоятелька, о. Йоанікій Чверенчук, ЧСВВ Протоігумен, численні отці василіяни та сестери служебниці, батьки.

Для Департаменту інформації сестри служебниці

ПУБЛІКАЦІЇ

«Мудра справа»: підтримка постраждалих від війни за допомогою продуктових наборів26 травня

Патріарша фундація «Мудра справа» запустила новий благодійний проєкт – формування та роздавання продуктових наборів для потребуючих та...

МЕДІА
Prev Next