АКТУАЛЬНО

Ораторія «Великого бажайте...» звучатиме в рамках фестивалю «Кропивницький-2018»

Понеділок, 27 серпня 2018, 13:15
У Кропивницькому цього року вдруге відбудеться Національний мистецький фестиваль «Кропивницький-2018», який триватиме з 29 серпня по 2 вересня 2018 року.

У четвер, 30 серпня, у рамках фестивалю відбудеться виконання ораторії Ігоря Щербакова «Великого бажайте...» для читця, баса, мішаного хору та симфонічного оркестру на тексті «Заповіту» патріарха Йосифа Сліпого та канонічні тексти. Автор лібрето Михайло Перун.

Виконають ораторію Ансамбль класичної музики імені Бориса Лятошинського Національного будинку органної та камерної музики України.  Соліст – Олександр Бойко (бас). Читець – Андрій Бурлуцький. Диригент – Богдан Пліш.

Ораторія «Великого бажайте...» побачила світ завдяки зусиллям Релігійного товариства «Свята Софія» (Рим), Фундації «Андрей» (Львів) та ПП «Лео-кераміка».

Захід відбудеться в Меморіальному комплексі «Фортечні вали» в м. Кропивницькому.

Початок о 20:30.

 

Прес-служба Релігійного товариства «Свята Софія» (Рим)

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку в Україні, борець з алкоголізмом та просвітитель українців22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next