АКТУАЛЬНО

Освячено хрест єднання

Вівторок, 21 жовтня 2008, 13:11
19 жовтня 2008 року в с. Вербівці Городенківського деканату відбулася велична подія - посвячення пам’ятного хреста з нагоди 1020 річчя Хрещення Руси-України, яку офірував на Славу Божу отець Мирослав Семенчук, священик УПЦ КП. Подія справді непересічна, адже була екуменічною.
19 жовтня 2008 року в с. Вербівці Городенківського деканату відбулася велична подія - посвячення пам’ятного хреста з нагоди 1020 річчя Хрещення Руси-України, яку офірував на Славу Божу отець Мирослав Семенчук, священик УПЦ КП. Подія справді непересічна, адже була екуменічною. Мальовниче село Вербівці Городенківського району відоме своєю духовністю та патріотизмом, є колискою п’ятьох священиків, що є активними духовними провідниками у греко-католицькій (три священики) та у православній (два священики) Церквах. І хоча Вербівська громада – одностайні греко-католики, та вона радо приймає добре ставлення своїх дітей. Тож щиру офіру отця Мирослава приймали Владика УГКЦ Миколай (Сімкайло) та Владика УПЦ КП Іван (Бойчук), разом із отцями-деканами отцем мітраром Ігорем Левицьким, отцем-мітратом Богданом Морозом та собором священиків. На святі радо вітали районну владу в особі заступника голови Городенківської райдержадміністрації з гуманітарних питань Степана Михайлюка, сільського голову Федора Андрусяка та численних громадських активістів. Гарна осіння погода та велелюддя сприяли вдалому впровадженні свята. Всім присутнім запам’яталися слова Владики Миколая: "Якби наша влада так вміла об’єднуватись навколо ідеї, як ми сьогодні об’єдналися навколо хреста – у нашій державі був би порядок і спокій, що якраз конче потрібно кожному з нас зокрема".

Людмила Вонсуль, м. Городенка

http://kolomyya.org/se/sites/ep/?nid=8901
ПУБЛІКАЦІЇ

Господня молитва: що означає Боже Царство і чому ми просимо про його прихід?19 вересня

У 19-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #досутпно_про_важливе» Глава Церкви пояснив зміст другого прохання Господньої...

МЕДІА
Prev Next